KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14718422
nr 1471 8422
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, "Från Gamla Stockholm". Signerad, numrerad 88/150, oramade lösa blad, 1917l. Längd: 35 cm, djup: 28 cm, höjd: 2 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:17:22
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg